Rafting

rafting

Family Tour

Hravé peřeje, vysoké vlny a říční stupně umožňují zažít divokou vodu (WW II-III) každému.
Dospělý45 €
Dítě (6-15 let)35 €

Rock & Roll

Sportovní rafting na náročnějších úsecích (WW III-IV) s četnými peřejemi a mohutnými válci dává na vlastní kůži pocítit dravost divoké řeky.
Dospělý52 €
Dítě 14-15 let39 €

Průběh

Raftujeme každý den od května do září u naší partnerské koncesované raftovky CAM. Optimální počet lidí v raftu je 4 až 8. Menší skupiny či jednotlivci utvoří posádku lodi společně s dalšími klienty raftovky. Pro větší skupiny máme raft až pro 12 lidí, nebo je rozdělíme do více lodí. V každém raftu je guid, který loď řídí a dává instrukce. Sraz v 9:30, 12:30 nebo 15:00 v raftovém kempu CAM v Ainet – Bad Weiherburg. S sebou si vemte plavky, ručník, trochu odvahy a dobrou náladu. Následuje výdej vybavení - neoprenů, bot, plovacích vest, helem a pádel. Busy raftovky odjezd k řece, krátká instruktáž a hurá na vodu. Po doplutí dojdeme zpět do kempu. Všichni naši lodivodi jsou držitelé rakouské profesionální licence.

Další info ve Všeobecných podmínkách, nebo nás s Vašimi dotazy kontaktujte.

Řeka Isel

ve Východním Tyroslku - Osttirol, napájena ledovci pohoří Vysokých Taur (Hohe Tauern) skýtá perfektní podmínky pro rafting v horkých letních měsících. Vysoké vlny, mohutné válce, hučící peřeje a říční stupně zaručují adrenalinový raftový zážitek.

Další info ve všeobecných podmínkách, nebo nás kontaktujte.