Miniraft

miniraftPlnohodnotný raft na divokou vodu pro trojčlenou posádku. Každé plavidlo řídí raft guid. Zkušení vodáci mohou miniraft po řece Möll řídit sami. Vlny, říční stupně, malé vodní válce a peřeje do stupně obtížnosti WW II/III v kombinaci s malým plavidlem zaručí zážitek na divoké vodě.

Cena dospělý44 EUR
Cena dítě 10-15 let34 EUR

Průběh

Sraz je přímo u řeky Möll ve Flattach - Außerfragant, Kärnten, Rakousko (GPS 46.933107,13.111719), nebo v místě vašeho ubytování. Po cestě k řece a oblečení se do neoprenů následuje bezpečnostní instruktáž a hurá na vodu. V ceně je zahrnuto zapůjčení kompletního vybavení pro osobu (neoprenové boty, kalhoty a bunda, helma, plovací vesta a pádlo) i pro skupinu (vybavený raft), služby česky mluvícího vůdce plavidla (raft guid).

S sebou potřebujete jen plavky, popřípadě ručník na osušení po svlečení z neoprenu.

Dle aktuálního stavu vody v řece, počasí a domluvy s klientem vybíráme ze dvou možných časů, v 9 a ve 13 hodin od pondělí do soboty, vyjímečně i v neděli. Vhodné podmínky pro rafting jsou od června do srpna.

Další info ve Všeobecných podmínkách, nebo nás s Vašimi dotazy kontaktujte.

Řeka Möll

v Korutanech (Kärnten) ztéká z ledovce Pasterze přímo u paty nejvyšší hory Rakouska - Grossglockner.

Pohoří Vysokých Taur (Hohe Tauern) skýtá perfektní podmínky pro rafting v horkých letních měsících. Vysoké vlny, mohutné válce, hučící peřeje a říční stupně zaručují adrenalinový raftový zážitek.

Další info ve všeobecných podmínkách, nebo nás kontaktujte.